WIEMY, ŻE ZAKUP LUP PRZEZ INTERNET JEST WŁAŚCIWIE NIEMOŻLIWY... DLATEGO TEŻ ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU Z NAMI I SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZETESTOWANIA LUP PERIOPTIX ADIDAS W PRAKTYCE W PAŃSTWA GABINECIE. TESTOWANIE JEST NIEODPŁATNE, PO ODBYCIU SPOTKANIA UDOSTĘPNIAMY LUPY DO TESTÓW NA OKRES OK. 7 DNI.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

MICHAŁ KARPIŃSKI, +48 693-616-999, MICHAL@ARSDENTAL.PL
WOJCIECH CHACIŃSKI, +48
690-611-337, WOJCIECH@ARSDENTAL.PL

 

Lupy PeriOptix Microline Flip-Up 2,35x

 

Lupy stomatologiczne PeriOptix MicroLine Filp-Up to szczególnie dobry wybór dla osób, które poszukują lup uniwersalnych (takich, które będą mogły być używane przez więcej niż jedną osobę). Ze względu na możliwość płynnej regulacji kąta nachylenia lupy oraz rozstawu oczu model ten może być jednocześnie z powodzeniem stosowany przez kilku lekarzy pracujących np. w jednej klinice. Lupy medyczne PeriOptix MicroLine Flip-Up mają również możliwość instalacji szkieł korekcyjnych, dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku osób posiadających dużą wadę wzroku.

 

Technologia Optilock

 

W lupach MicroLine Flip-Ups zastosowano opatentowany system Optilock, który zapobiega rozstrajaniu się lup podczas pracy. Po ustawianiu odpowiedniej odległości pomiędzy źrenicami, optykę można zablokować w taki sposób aby wyeliminować możliwość jej przypadkowego przestawienia.

 

Zalety lup PeriOptix MicroLine Flip-Up 2,35x:

 

 • OptiLock - mechanizm regulacyjny wyposażony w system blokujący
 • Najlżejsze na rynku lupy typu Flip-Up
 • Możliwość ustawienia kąta oprawki w 3 pozycjach (regulacja w zakresie 8°)
 • Szerokie pole widzenia
 • Możliwość instalacji szkieł korekcyjnych
 • Możliwość założenia nosków w dwóch położeniach - lepsze dopasowanie do twarzy
 • Możliwość płynnej regulacji kąta zbieżności lup


Specyfikacja optyki:

 

Numer katalogowy Powiększenie Długość robocza Pole widzenia
235 2,35x 28-38 cm 6,6 cm
235 2,35x 35-45 cm 9,0 cm
235 2,35x 40-55 cm 10,9 cm
235 2,35x 47-63 cm 13,0 cm
 

Zawartość zestawu:

 

 • 1 x zestaw lup PeriOptix
 • 1 x trwałe opakowanie ochronne
 • 1 x sznurek do okularów
 • 1 x ściereczka do czyszczenia z mikrofibry
 • 1 x płyn przeciwdziałający parowaniu
 • 1 x śrubokręt do regulacji kąta zbieżności lup


5 powodów, dla których powinieneś wybrać lupy PeriOptix:

 

1. Najlżejsze lupy na świecie

Firma PeriOptix, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w procesie produkcji optyki, ofe­ruje w tym momencie najlżejsze lupy na świecie. Waga najpopularniejszych modeli to zaledwie 36 gram! Niska waga bezpośrednio przekłada się na komfort użytkowania. Wybierając PeriOptix będziesz mógł pracować w swoich lupach, przez praktycznie cały dzień, nie odczuwając jakiego­kolwiek zmęczenia.

 

2. Fantastyczny, sportowy design

 

Lupy PeriOptix to nie tylko najnowsza technologia ale również znakomity, nowoczesny design. Sportowe oprawki Adidas ADIVISTA sprawią, że zawsze będziesz wyglądał w nich modnie i elegancko. Oprawki dostępne są w 8 kolorach i dzięki temu właściwie każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

 

3. Inteligentne oprawki Adidas ADIVISTA

 

Oprawki Adidas ADIVISTA wyposażone są w 3-stopniowy system pozwalający na regulowanie kąta nachylenia lup w zakresie aż 8°. Wystarczy, że odpowiednio ustawisz ramiona oprawy aby znaleźć pozycję, która będzie najbardziej komfortowa dla Ciebie. Praca w lupach jeszcze nigdy nie była tak wygodna!

 

4. Najnowsza technologia

 

Lupy PeriOptix to kwintesencja pojęcia „high-tech”. Optyka montowana w lupach PeriOptix daje obraz o bardzo wysokiej rozdzielczości przy zachowaniu szerokiego pola widzenia. Wszystkie oferowane przez nas modele, niezależnie od wybranej długości roboczej, posiadają również głę­bię ostrości mieszczącą się w przedziale od 10 do 20 cm. Dzięki temu używanie lup PeriOptix jest jeszcze bardziej wygodne i naturalne.

 

5. Konkurencyjna cena

 

Lupy PeriOptix są przynajmniej 15% tańsze od konkurencyjnych lup o podobnych parametrach.

 

Więcej informacji o lupach PeriOptix Microline Flip-Up 2,35x znajdziesz - TUTAJ

Zoom! WhiteSpeed
Nite White ACP
Nite White & Day White
Zoom! Whitening Pen
Relief ACP
MEGASONEX - ultradźwiękowa szczoteczka do zębów

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Discus Dental. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, takie jak laser diodowy czy laser stomatologiczny. Specjalizujemy się również w sprzedaży takich produktów jak lampa do wybielania zębów oraz preparaty do wybielania zębów. Oferujemy też profesjonalne kursy stomatologiczne i szkolenia stomatologiczne.

namely it rite to simply learn from textbooks not apt disburse a visit internet for highest recent updates, isabel marant sneakers for I wish for apt learn pile up regarding always recipes of cooking. Chanel Espadrilles Hello to always I am too really eager of learning Personal family pages programming, Chanel Espadrilles I am really acute of seeing humorous movies by youtube, babyliss pro perfect curl are you really visiting this network site daily if so afterward you ambition definitely acquire fine knowledge. babyliss perfect curl Thanks amid favor of sharing such a pleasant thinking, Hollister outlet it consists of actually thus humorous not only video clips yet too additional material. babyliss secret curl although.NET provides the ability of shuffle and drop elements, supra shoes Wow, woolrich outlet sales-priced isabel marant sneakersOn every weekend,